درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
 آرشیومقالات فکس سرور
کلمه کلیدی
:
از
تا

نحوه ارتباط فکس سرور myfax با سانترال تلفن پاناسونیک

فکس سرور myFAX می تواند با انواع خطوط تلفن آنالوگ و دیجیتال کار کند . این خطوط می توانند از نوع خط مستقیم تلفن شهری باشد یا اینکه خطوطی باشد که از سیستم مرکز تلفن یا سانترال شما خارج شده و سپس به فکس سرور متصل می شوند و به عنوان خط داخلی محسوب می شوند .
چهارشنبه 26 خرداد 1395

روشهای گزارش گیری از عملکرد فکس سرور

یکی از دغدغه های مدیران سازمان این است که کارمندان سازمان چه فکس هایی را ارسال می کنند و یا اینکه چه فکسهائی وارد سازمان می شود .
چهارشنبه 26 خرداد 1395

تنظیم فکس سرور جهت ارتباط از طریق اینترنت و ارسال فکس اینترنتی

دستگاه فکس سرور myFAX یک فکس تحت شبکه می باشد . وقتی که حرف از فکس شبکه می باشد یعنی این سیستم دارای IPبوده و هر دستگاهی که دارای IP می باشد را می توان از طریق اینترنت مشاهده نمود .
چهارشنبه 26 خرداد 1395

تنظیم فکس سرور myfax جهت ارسال فکس به ایمیل

فکس سرور پس از دریافت فکس ها آن را بصورت فایل در حافظه خود ذخیره می کند . سپس بر اساس تنظیمی که قبلا انجام داده ایم فکس ها را به پروفایل کاربر مورد نظر ارسال می کند .
چهارشنبه 26 خرداد 1395

تعریف کاربران و امکانات آن در فکس سرور myFAX

قبل از طراحی سیستم مدیریت فکس سرور جهت راه اندازی فکس تحت شبکه باید لیست کاربرانی که قرار است با سیستم فکس سرور myFAX کار کنند را مشخص کنید .
چهارشنبه 26 خرداد 1395

انواع روشهای مسیریابی فکس در فکس سرور myFAX

فکس سرور myFAX در شبکه به عنوان فکس تحت شبکه کار کرده و یکی از وظایف آن دریافت فکسهای ورودی به سازمان شما می باشد .
چهارشنبه 26 خرداد 1395

سیستم پاسخگوی خودکار فکس سرور

در قسمتهای دیگر وب سایت در مورد انواع روشهای راه اندازی فکس تحت شبکه توضیح داده شده است . یکی از روشهای راه اندازی فکس سرور استفاده از دستگاه سخت افزاری فکس سرور myFAX می باشد .
پنجشنبه 20 خرداد 1395

دریافت فکس از سیستم تلفن بانک با فکس سرور

همانطور که مي‌دانيد بسياري از خدمات و اطلاعاتي كه درباره حساب بانكي‌ خود به آن احتیاج داريد بدون اينكه لازم باشد به بانك خود مراجعه كنيد در دسترس شما قرار دارند. سرویهائی مانند كنترل موجودي حساب های بانکی خود ، دريافت انواع گزارش گردش حساب بانکی ، دریافت اطلاع از وضعيت چك‌هاي صادر شده شما و بسياري از خدمات و اطلاعات ديگر .
پنجشنبه 20 خرداد 1395

بروز رسانی سیستم عامل فکس سرور

دستگاه سخت افزاری فکس سرور myFAX که بدرستی بهترین سرویس فکس تجت شبکه می باشد نیز همانند سایر سرویهای فکس شبکه ای همواره در حال تغییر و ارائه امکانات جدید تر جهت سهولت کاربران شبکه برای مدیریت فکس شبکه ای می باشد .
پنجشنبه 20 خرداد 1395

روشهای بکاپ گیری از اطلاعات فکس سرور

فکس سرور یکی از سرویسهای مهم و استراتژیک در سازمان ها می باشد . تصور کنید کلیه مکاتبات با خارج از سازمان شما همگی از طریق فکس انجام شود و همه آنها را سیستم فکس تحت شبکه myFAX بخواهد مدیریت کند .
پنجشنبه 20 خرداد 1395