درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
کد : 13

بروز رسانی سیستم عامل فکس سرور

دستگاه سخت افزاری فکس سرور myFAX که بدرستی بهترین سرویس فکس تجت شبکه می باشد نیز همانند سایر سرویهای فکس شبکه ای همواره در حال تغییر و ارائه امکانات جدید تر جهت سهولت کاربران شبکه برای مدیریت فکس شبکه ای می باشد .

فکس سرور مای فکس ، با توجه به درخواستهایی که از سمت مشتریان فکس سرور در سراسر دنیا ، توسط نمایندگی فروش فکس سرور myFAX دریافت می کند تغییراتی را در عملکرد فکس سرور و امکانات کاربردی فکس سرور بوجود می آورد که آنرا بصورت رایگان توسط نمایندگی myFAX در سراسر دنیا به مشتریان خود و استفاده کنندگان از فکس سرور ارائه می دهد .

نمایندگی فکس سرور myFAX در هنگام فروش فکس سرور تحت شبکه به مشتریان خود این سرویس را در قرارداد فروش فکس سرور بصورت رایگان در طول مدت گارانتی ارائه می دهد .

شما در هنگام خرید فکس سرور باید از نمایدگی فروش myFAX  در ایران بخواهید تا در قرارداد فروش خود این مورد را یعنی بروز رسانی سیستم عامل فاکس تحت شبکه myFAX ، ذکر کند .

برای بروز رسانی سیستم عامل فکس سرور مای فکس شما باید در ابتدا با نمایندگی فاکس سرور myFAX در ایران تماس بگیرید . سپس با ایجاد ارتباط با بخش پشتیبانی فکس سرور از آنها بخواهید تا فایل آپدیت سیستم عامل فاکس سرور مای فکس را برایتان ایمیل کنند و یا آدرس دانلود آن را از سایت مربوط به نمایندگی فکس سرور myFAX  در ایران را به شما بدهند .

پس از دریافت فایل بروز رسانی سیستم عامل فکس سرور به هر روشی ، وارد کنسول مدیریتی فکس سرور می شوید .

نکته ای که باید قبل از بروز رسانی سیستم عامل دستگاه فکس تحت شبکه myFAX در نظر بگیرید این است که حتماً قبل از هر گونه آپدیت ، یک کپی و یا یک بکاپ از اطلاعات و تنظیمات فکس سرور تهیه نمائید .

البته بروز رسانی سیستم عامل فاکس سرور مای فکس خللی در اطلاعات و تنظیمات فکس سرور ایجاد نمی کند اما گاهاً بر اثر اشتباده کاربر در پروسه بروز رسانی تنظیمات سیستم فکس سرور به حالت اولیه برگشته و امکان بازگشت به تنظیمات مورد نظر کاربر و مدیر شبکه وجود نخواهد داشت .

اما با تهیه نسخه پشتیبان که در قسمتهای دیگر وب سایت نمایندگی فکس سرور myFAX آمده است می توانید با خیالی آسوده مراحل بروز رسانی را انجام دهید و از تغییرات جدید فکس سرور myFAX استفاده نمائید .

بهر حال بعد از اینکه از تنظیمات مورد نظر در سیستم فکس سرور مرکزی خود نسخه پشتیبانی تهیه نمودید اکنون در کنسول مدیریتی فکس سرور وارد بخش TOOLS   شوید .

در منوی TOOLS شما گزینه ای را خواهید دید تحت عنوان Update .

روی گزینه Update   کلیک کنید و سپس در قسمت راست کنسول مدیریتی فکس سرور گزینه Chose File را خواهید دید که از شما میخواهد مسیر فایل آپدیت سیستم عامل فاکس سرور مای فکس را مشخص کنید و آن فایل را انتخاب کنید .فایل آپدیت سیستم عامل بسته به مدل دستگاه فکس سروری که شما در هنگام خرید فکس تحت شبکه از نمایندگی فاکس سرور myFAX در ایران انتخاب کرده اید متفاوت است . 
لذا در هنگام درخواست فایل آپدیت فاکس سرور از بخش پشتیبانی myFAX مدل دستگاه فکس سرور خود را اعلام کنید تا فایل مناسب را برای شما ارسال کنند .

پس از انتخاب فایل آپدیت سپس در همان صفحه قبلی گزینه Updateرا انتخاب می نمائیم .

پس از کلیک بر روی گزینه Update  سیستم فاکس تحت شبکه myFAX شروع به بروز رسانی سیستم عامل خود می کند .

نکته مهمی که در این قسمت وجود دارد این است که همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید گزینه برای انتخاب وجود دارد مبنی بر اینکه آیا می خواهید تنظیمات فعلی فکس سرور myFAX باقی بماند یا خیر :

Retain 'Server Setting': Yes No


در این بخش اگر شما بخواهید تا تنظیمات فکس سرور تان به همان حالت فعلی که وجود دارد باقی بماند گزینه Yes را انتخاب می کنید و اگر بخواهید که همه تنظمیات فکس سرور myFAX پاک شود و به حالت اولیه کارخانه برگردد که در زمان خرید فکس سرور مشاده نموده اید گزینه NO را انتخاب میکنید .

پس از انتخاب گزینه مورد نظر و انتیخاب مسیر فایل بروز رسانی سیستم عامل مای فکس دکمه Update  را زده و سیستم فکس myFAX شروع به آپدیت خود می کند . 
پروسه آپدیت سیستم عامل فکس سرور myFAX  ممکن است 2 تا 3 دقیقه طول بکشد و این نکته مهم است که به هیچ وجه در هنگان انجام پروسه بروز رسانی سیستم عامل فکس سرور myFAX دستگاه را خاموش نکنید و یا آنرا ریست نکنید .

در صورت خاموش کردن دستگاه در هنگام بروز رسانی تمامی اطلاعات مربوط به سیستم عامل پاک شده و لازم است تا با تماس با نمایندگی فکس سرور myFAX در ایران از بخش پشتیبانی فکس سرور مای فکس بخواهید تا دوباره سیستم عامل را روی دستگاه شما نصب نمایند .

در هر صورت پس از پایان مراحل بروز رسانی دستگاه سخت افزاری فکس سرور به شما اعلام می کند که نیاز به Reboot  دارد لذا بصورت اتوماتیک خود را یکبار ریبوت کرده و پس از چند دقیقه با ورژن جدید سیستم عامل بوت خواهد شد .

شما باید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور مدیریت فکس تحت شبکه وارد کنسول وب فکس سرور شده و مشاهده می کنید که ورژن سیستم عامل را تغییر داده و به ورژن جدید آپگرید شده است .

اگر شما قبلاً از تنظیمات فاکس سرور Faxserver بکاپ تهیه کرده بودید و همچنین در هنگام آپدیت سیستم عامل همانطور که در قسمتهای قبل توضیح داده شد گزینه No را انتخاب کرده بودید اکنون می توانید فایل بکاپ خود را برگردانده و تنظیمات را به حالت قبل مورد نظر خود برگردانید . که برای انجام این کار در قسمتهای بعدی توضیح داده خواهد شد .